| andrabella a întrebat:

Am cablu net rds si rds are user si parola sa intri pe net. Daca iei router si ruterul are parola si user-ul lui merge netu fara nici o problema? Sa nu mai trebuie sa fac ceva din setari? Eu vreau pentru tableta router. Si in rest cablul il las in pc. Sau ce router sa iau sa mearga netul la tabletă prin router, am vazut unul portabil la eMAG pret ok 110 lei tp-link si zice ca are user si parola,
http://www.emag.ro/router-wireless-tp-link-portabil-tl-w r702n/pd/EJ04TBBBM/

Va merge fara probleme?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Router ul trebuie configurat, nu e chiar un dispozitiv plug and play