| pyka a întrebat:

AM camera web si nu mai merge sa sterg instalarea. Cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Lasa-mi un mesaj cu problema de la cap la coada si iti voi da mai multe detalii. Atunci iti pot spune cu relativa exactitate daca te pot ajuta.

| pyka explică (pentru Florentina9210):

Cand am dat sa sterg camera web mi-a aparut ceva local disck C:user/fast/documents/
Inainte de asta am vazut k nu merge sa dezinstalez am intrat la start am gasit folderul cu programu camera web am sters acolo si avea uninstall.Am dat unistall si am incercat sa sterg din nou unde sunt toate programele am incercat sa sterg dar degeaba nu apare nimica.

| Florentina9210 a răspuns (pentru pyka):

Fa-mi te rog un print screen la '' problema''.