| JHFAK a întrebat:

Am canon pixma 210 si cartusuri PG 40 black, CL 41 color.
Am incercat sa le reincarc, dar cand incerc sa printez ceva imi da eroare si imi spune ca acestea sunt goale.
Trebuie cumparate altele sau este doar o problema la imprimanta / calculator?

Răspuns Câştigător
| YTBDrawingBase a răspuns:

Incearca sa le resetezi, sau cumpara altele, dar mai intai incearca sa le resetezi, uitete pe youtube

1 răspuns:
| push2gl a răspuns:

Am acelasi model, dupa ce le faci refil asa da, la cartusele de acum este a 5-a oara cand le fac refil nu le arunca, oricum nu-ti mai arata nivelul tusului in ele ca la cele originale.SI, incarcale acasa cae mai ieftin, se gaseste tus la sticlute de 50 ml