| Forgivenn a întrebat:

Am cartela Prepay si am descoperit pe Orange.ro un program unde poti sa testezi gratuit 30 de zile internet pe telefon.Am si eu cateva intrebari:
1.Internetul merge 100%? Pentru ca unii spun ca nu a fost gratis ci 2 euro si in plus nici nu a mers internetul.
2. Daca vrei sa dezactivezi aceasta optiune(dupa 30 de zile platesti)trebuie sa apelezi la Serviciul Clienti.Care este numarul Serviciului Clienti?
3.,, Pachetul de test oferă acces nelimitat în Orange World şi 100 MB pentru trafic naţional la viteza de 3, 6 Mbps ca să navighezi pe alte pagini web. În cazul depăşirii celor 100 MB, viteza de transfer scade la 128 Kbps."
Aceasta fraza ma deruteaza...Cum adica sa depasesti 100 Mb?

Link-ul:
http://www.orange.ro/abonamente-date/try-ro.html

Răspuns Câştigător
| byutxa a răspuns:

1. e gratis oh go on si mie mi-a mers.
2. 444
3. pai la fiecare inkrkre de pag iti ia MB cred thinking ceva de genu` big grin

1 răspuns:
| vlad423 a răspuns:

1. netul merge binisor! 2.nu stiu cum poti dezactiva optiuneabig grin 3. daca ai navigat sau ai descarcat mai mult de 100Mb viteza va scadea la 128kb/s ...desi pe telefon nu vei reusi niciodata sa descaci cu 3. 2 MB ...VITEZA medie va fi cam de 300kb/s adica asa merge la mine! bafta!