| victor238213 a întrebat:

Am casti de la AKG cele stock Samsung si una se aude mai tare si una mai incet, de ce?

5 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

In L se aude mai incet?

| victor238213 explică (pentru cfrtobias):

Da

| cfrtobias a răspuns (pentru victor238213):

Cred ca asa is facute daca si tie e la fel sau sa nu surzim asa rau

| denisTiky a răspuns:

Incearca sa rebalansezi volumul pe fiecare din equalizer(il gasesti prin setari la audio sau din aplicatia Samsung music)

| cfrtobias a răspuns (pentru denisTiky):

Eu m-am uitat da daca as face cum zici tu fac atunci modific muzica volum si ar fi pop sau alt tip de muzica nu cum e originala