| DonarisDona a întrebat:

Am căști skullcandy hesh 3 over ear cu Bluetooth și telefonul nu mi le mai găsește, nici laptopul nici alt telefon. E vina lor dar nu înțeleg de ce. Când le-am cumpărat, mi-au apărut la dispozitive apropiate dar pe laptop și-n alte părți, nu. Ce au?

2 răspunsuri:
| Dennis1993 a răspuns:

Clar sunt defecte acum. Odată ce la început erau vizibile pe toate dispozitivele și acum nu mai sunt. Sau posibil sa aibă un buton unde sa oprești conexiunea.

| DonarisDona explică (pentru Dennis1993):

Era vizibil doar pe telefonul meu, imediat cum le am conectat, pe laptop n au apărut niciodata