| anonim_4396 a întrebat:

Am cateva probleme de conexiune cu un modem R206 de la Vodafone. Mi-a mers un timp bine dar astazi mi-a aparut dintr-o data semnal limitat la laptop in conexiunea wifi. Mai precis mi-a aparut semnul exclamarii (!) in dreptul conexiunii wifi si scria semnal limitat.
Modemul arata ca are semnal si este conectat la retea, insa eu nu ma pot conecta, imi arata limitat. Am dat reset, dar..nimic. Stie cineva cum pot rezolva problema?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Intra in setarile modemului, si pune-l pe optiunea ''SHDPA'' asa imi mai facea si mie cand am detinut un modem Vodafone.

Bft!