| rolly3342 a întrebat:

Am cea mai mare problema(nu chiar) si vreau ajutorul vostru neaparat.nu mi se aude sunetul la PC deloc.am reinstalat windows-ul, am instalat drivere placa audio insa nimic.se aude cand este la maxim un barait si atunci se aude muzica dar foarte foarte incet.nu stiu ca sa ii mai fac.cand bag mufa imi apare de la realtek ca am bagat-o dar nu merge.si la device manager imi recunoaste placa audio.(sistemul audio merge)

7 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

E de la boxe problema, poti incerca sa mai "batai" mufa aia sa o tragi sa o sucesti pana se aude bine.

| m5789932 a răspuns:

Incearca si aici: http://actualizareit.blogspot.com

Răspuns utilizator avertizat
| Urzi23 a răspuns:

Din cite vad ai PS integrata. Poti avea conectorul jakul mama /tata dus. Poti pune o placa de sunet pe un slot liber? Ai probat si la alt comp boxele si funct? Poate daca placa este integrata si nu este activata din bios degeaba te chinui.Am patit la fel

| trăncănici a răspuns:

Ai nevoie de realtek.

| Jonyboss a răspuns:

Sarputea sa fie oxidata sau numi are pasata de argint funda

| Anonymus314 a răspuns (pentru Jonyboss):

De unde ai scos asta ba?
stii macar ce inseamna oxidare? inseamna ruginire
pasta de argint? da' pasta de aur nu vrei?