| RealKing01 a întrebat:

Am comandat ceva de pe eMAG si mi-l livreaza prin Sameday24. De obicei trebuia sa vina de dimineata pe la 10 nu? La ce ora sa ies afara sa-mi iau comanda ca nici telefonul asta n-are semnal daca stau in casa, ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca ai primit mesaj ca iti livreaza azi probabil ca il livreaza desi ma indoiesc.
Curierul de la Sameday ajunge la mine in zona cam pe la 12 de fiecare data. Daca la tine a venit mereu la 10 inseamna ca tot pe la 10 vine si cu pachetul asta. E nasol daca nu ai semnal, sa te sune e singurul mod in care poate lua legatura cu tine