| MaraMadalina1888 a întrebat:

Am comandat niște ochelari fara dioptrii de pe sinsay.Am pus acolo,, curier " si a zis ca e cam 10 iei curierul. Cand o sa primesc email pentru ca,, a fost trimisă comanda "? Si in cat timp vine? Am pus numărul de telefon si tot acolo, eu stând la tara nu sunt străzile exacte, presupun ca o sa pot sa-i spun exact unde sa vina.Iar daca sunt la scoala in timp ce vine?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă au multe comenzi, cam o săptămână, dacă nu, vine și în 2-3-4 zile. o să te sune curieru când trebuie să-ți livreze, dacă ești la școală ori îl ia altcineva pentru tine ori stabilești cu el când să vină ziua urmăoare să-l poți ridica...

| RealKing01 a răspuns:

Îti recomand să comanzi de pe lensa.ro
Când curierul va ajunge o să te sune dar să ții telefonul la semnal.

| PaCMojo a răspuns:

Cand comanda va fi deplasata probabil vei primi email, si cum ai pus numarul tau de telefon cand curierul o sa te sune, cand faci comanda ar trebui sa iti zica cat timp dureaza si toate informatile, daca nu ai putea sa le trimiti un email cu probleme pe care le ai.

| PaCMojo a răspuns (pentru PaCMojo):

Cand curierul va ajunge o sa te sune*