| MariusDaniel a întrebat:

Am comandat un laptop de pe pc garage si as vrea sa ii dau retur dar problema este ca el a venit cu linux iar eu i-am bagat win 10.Credeti ca ar fi vreo problema?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

In teorie ar trebui sa-l returnezi cum l-ai primit, dar ar fi ok daca pui un cd/stick cu windows, ii formatezi hdd-ul, si cam atat, daca nu reusesti sa instalezi sistemul de operare cu care a venit.

Bula
| Bula a răspuns:

Instaleaza din nou Linux si nu vei avea problema.

| MariusDaniel explică (pentru Bula):

Am bagat ubuntu inapoi, e ok?

| Bula a răspuns (pentru MariusDaniel):

Da, daca tot Ubuntu a fost pe el.
Sa semene un pic cu "originalul" happy

| DenisIonut01 a răspuns:

Cel mai bine ii intrebi pe ei. Eu zic ca ai putea sa ii pui si tu linux inainte sa il predai si gata happy, daca producatorul laptopului ofera suport (drivere) pentru windows 10, atunci nu vad care ar fi problema.

| Tranconoid a răspuns:

Nicio problema. Dowr daca componentele sunt slabe si de asta a venit cu Linux.