| tal4556 a întrebat:

Am conectat laptopul la hotspot facut de tel si apare pe laptop un dreptunghi si nu mai dispare, chiar daca l-am deconectat si repornit... chiar daca e doar contur de dreptunghi ma deranjează :/ Ce sa fac sa dispară?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil nici internetul nu functioneaza (bine) pe laptop, prin aceea conexiune wi-fi.
Daca duci mouse-ul deasupra triunghiului, iti va da mesaj si cu eroarea.
Daca intrii in "Device Manager" si in dreptul adaptorului wi-fi apare si acel triunghi galben, atunci inseamna ca trebuie sa instalezi un driver original pentru wi-fi.

| Bizon95 a răspuns:

Fa o poza si pune-o aici
ca nu am mai auzit de asta, si daca o vad imi vin ideiwinking