| mirela852 a întrebat:

Am cont pe Facebook si am facut un grup cu niste prieteni. La un moment dat mi-a aparut "Nu poti raspunde la aceasta conversatie". Nu pot trimite si nici vedea mesajele ce sunt trimise, cu toate ca nu am fost stearsa din grup si inca fac parte din membri. Cum pot sa rezolv asa situatie sau care este cauza?

1 răspuns:
| writtennnns72 a răspuns:

Pune pe cineva să te adauge în grup, dar totuşi ai spus că nu eşti scoasă. Chiar nu ştiu, eşti sigură că nu s-a pus altcineva ca administrator şi te-a scos fără să îţi dai seama? Cam asta ţi se spune când eşti dat afară dintr-un grup. Mai încearcă!