| anonim_4396 a întrebat:

Am cont pe TPU, Facebook si cont de mail Yahoo.Atunci cand nu am avut posibilitatea sa ma conectez prin parola si e-mail la TPU, de exemplu m-am conectat prin facebook,daca intelegeti.Poate sa imi vada cineva lista de prieteni,numele, etc de pe facebook (cand am dat logare mi se aducea la cunostinta acest lucru). Deci ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se respectă confidențialitatea contului!
Pa, pa.

| Darius392 a răspuns:

Stai linistit. TPU n-o sa ofere informatii despre contul tau de facebook sau invers. Esti in siguranta.
Fuunda?