| adrianpetrican a întrebat:

Am creat un hard virtual de un terabyte! am un hard de 135 de giga si doar 10 giga liber! intrebarea e daca imi pot pierde fisierele din dropbox si de pe calculator!? trebuie sa platesc la Microsoft ceva pentru acel hard disk virtual de un terabyte?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nimeni dsr nimeni nu-ți va da un TB de spațiu de stocare în cloud pe gratis.

| adrianpetrican explică (pentru LPCTSTR):

L-am creat pe windows!

| LPCTSTR a răspuns (pentru adrianpetrican):

Nici eu nu mai înțeleg ce ai făcut și ce vrei să spui acolo.

| adrianpetrican explică (pentru LPCTSTR):

Am creat in windows 10 un hard virtual din computer am mers la manage si acolo e o optiune!

| LPCTSTR a răspuns (pentru adrianpetrican):

Pe bune' că n-am auzit de așa ceva.
În fine, orice funcție care vine cu Windows si pe care o ai valabilă în orice moment în Windows, este inclusă în prețul licenței/kit-ului de instalare.

| flixbuster a răspuns:

VHD(X)-ul (= hard virtual) nu poate creste mai mult decat spatiul liber disponibil pe partitia pe care l-ai stocat ca fisier.