| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Am cumparat acest mouse (Razer Mamba 2015 Wireless) in mai 2017 si am intampina o mare problema la el! Cand ridicam mouse-ul de pe mousepad cursorul se bloca pentru 5 secunde, buntoanele de pe mouse mergeau doar miscarea cursorului nu merge iar dupa 5 secunde isi revenea! Am trimis mouse-ul in garantie si am primit unul nou! Dar si acesta face exact acelasi lucru! Ce sa ii fac?

4 răspunsuri:
| Nuvr a răspuns:

Dacă face același lucru nu ți la schimbat

| InTeReSsUl04444 explică (pentru Nuvr):

Cum naiba sa nu il schimbe? Ma minuneaza raspunsurile voastre! E schimbat, pentru ca numarul S/N si toate numerele de identificare al produsului sunt diferite!

| Nuvr a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Daca te minunezi de răspunsurile noastre ar trebuie sa pui mai multe detalii
si scuze ca zic da prost sa fii sa dai 8 milioane pe un mouse cat crezi ca te tine...
ai incercat fara mousepad?
ce sistem de operare ai

| InTeReSsUl04444 explică (pentru Nuvr):

Am incercat si fara mouse-pad! Am windows 8.1!