| Minea_Cornel_1974 a întrebat:

Am cumparat acum 1 luna un laptop Lenovo Ideapad 100-15IBD,INTEL CORE I5, 4 GB RAM, NVIDIA GEFORCE 920M, INTEL GRAFICS, 1TB, ETC......imi apar patratele verzi cind ma uit la videoclipuri pe youtube, in partea de sus a ecranului, care ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

E Ciudat sa iti apara acele patratele. Ai incarcat pe alt browser? Tot asa e? Poti descarca Slim Driver si vezi daca iti gaseste drivere si instaleaza-le. Dar nu cred ca e de la driver. E un bug de la browser.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Încearcă să actualizezi versiunea de Adobe flash player.Succes

| FlorinCiokan a răspuns:

Daca si de pe alt browser apare daca ai Adobe flash player dezinstaleaza-l. Daca nu ai instaleaza-l. Ar trebui sa se rezolve. Daca nu rezolvi nicicum ultima metodata logica e sa reinstalezi windows-ul. Bafta.

| Minea_Cornel_1974 explică (pentru FlorinCiokan):

Am facut un upgrade la W10 pro, acum vreo citeva zile, exista posibilitatea sa aiba ceva placa video sau sa nu fie instalate driverele cum trebuie...

| Minea_Cornel_1974 explică (pentru Minea_Cornel_1974):

Intr-adevar pe chrome nu face deocamdata.....mai astept, oricum multumesc mult.

| FlorinCiokan a răspuns (pentru Minea_Cornel_1974):

E Ciudat sa iti apara acele patratele. Ai incarcat pe alt browser? Tot asa e? Poti descarca Slim Driver si vezi daca iti gaseste drivere si instaleaza-le. Dar nu cred ca e de la driver. E un bug de la browser.