| WinterInMyHeart a întrebat:

Am cumparat acum cateva zile un aparat foto digital Nikon Coolpix S2500, nu l-am pus direct la incarcat. Am facut poze pana s-a descarcat acumulatorul,nu complet, imi arata " baterie descarcata". L-am pus la incarcat, l-am pornit si imi arata tot " baterie descarcata"...
Nu pot sa imi dau seama de ce nu se incarca... Acumulatorul are probleme? Sau sursa de incarcare?

1 răspuns:
| puffii548 a răspuns:

Vrei sa iti spun ce s-a intamplat? Stii foarte bine ca pe orice cutie a unui aparat foto, a unui telefon etc. scrie sa il lasi 16 ore, 12 ore depinde de orice telefon sau aparat foto. Sunt sigura ca daca tu nu l-ai pus la incarcat ca sa isi faca el treaba acolo de aceea nu mai merge. Dar spune-mi sta inchis sau este deschis si doar spune baterie descarcata?