| Ste3fan a întrebat:

Am cumparat de curand o boxa jbl go iar cand o bag la incarcat sta becul rosu aprins vreo 10 secunde iar dupa se stinge. Am incercat si la pc si la priza, care ar putea fi motivul?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca se incarca, e bine.

| Ste3fan explică (pentru darrio2007):

De incarcat nu stiu daca se incarca dar am descoperit in dimineata asta. Am ascultat muzica si in max 15 minute se stinge boxa dintr-o data

| darrio2007 a răspuns (pentru Ste3fan):

E defectă. Mergi cu ea la magazinul de unde ai cumparat-o si explica-le problema. Nu uita sa ai si bonul fiscal.

| Edw08 a răspuns:

S-a dus acumulatorul

| Bizon95 a răspuns:

Mers cu ea la garantie... daca nu se incarca
daca ledul se stinge dar se incarca atunci nu ai nici o problema