| Lorenzo1 a întrebat:

Am cumparat de la Emag un cooler A+ pentru laptop.Am constatat dupa ce l-am folosit putin ca doar 2 din 5 ventilatoare racest mai mult.Credeti ca e defect cooler-ul?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intai trebuie curatat laptop-ul de praf.
Doar dupa curatire vei constata racire de la cooler.

| Simpatic a răspuns:

Daca toate 5 se invart cand il pornesti inseamna ca nu de la ele e probleme, dar hai sa invatam ce este un cooler sunt niste moriste din plastic care se invart, mai greu este sa fie ele defecte in sine, doar daca nu primesc curent.
Nu am idee cum ai verificat ca doar 2 din 5 racesc mai tare...

| Bizon95 a răspuns:

Ar trebui sa scrie ce putere are fiecare ventilator
si cat de mare e fiecare ventilator

| teli92 a răspuns:

Nu este defect, trebuie sa te uiti la specificatile produsului.