| Farcas_Paul_1990 a întrebat:

Am cumparat de pe greekbuying in 24 noiembrie si inca nu mi-a veit telefonul. Cam cat trebuie sa mai astept?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Ar trebui sa îți ajungă intre 5 și 19 februarie, pune la socoteală Crăciunul și Revelionul, apoi 30-40 zile lucrătoare. Mai ai de așteptat.

4 răspunsuri:
| Ove a răspuns:

Cam pana cand ajunge pachetul

| MihaelaDart a răspuns:

Dacă ai optat pentru transportul gratuit, atunci nici cod de urmărire nu ai. Produsele fara aceste două vin in 30-40 de zile. Dacă ai fi selectat DHL sau Tnt ceea ce transportul ar fi costat mult mai mult, atunci produsul ți-ar fi ajuns in 10 zile lucrătoare.
Din cate am citit pe internet păreri, siteul este de încredere.

| Farcas_Paul_1990 explică:

Trebuia sa ajunga acum o luna