| ionucmarele a întrebat:

Am cumparat de vreo cam 2 saptamani o tableta allview alldro speed si cred ca are o problema cu display-ul caci cam pe la mijlocul ecranului cand tin cu degetul acolo imi apara pe display o bulina neagra dar nu tot timpul va rog sa-mi spuneti este o problema mare si ar trebui sa sun la emag sau nu?

1 răspuns:
| Addadela a răspuns:

Daca l-ai cumparat de acolo cus iguranta ca suni.dar daca tu l-ai stricat si nu mai are garantie nu mai e decat sa platesti repararea.