| คηĐЯээд a întrebat:

Am cumpărat ieri o tabletă Asus MeMo Pad 7 Me70c și când am ajuns acasă am citit că trebuie să o las 8 ore la încărcat înainte de prima utilizare serioasă. Problema mea este următoarea : am băgat tableta la încărcat ( aprox. 8 ore, mai mult puțin, nu chiar fix ), iar când am vrut să o deschid în timpul încărcării, mi se deschide până într-un anumit punct și anume până când îmi apare pe ecran o baterie verde puțin luminată cu un semnul întrebării pe ea, iar când am vrut să o deschid după ce am scos-o de la încărcat nu mi se aprinde deloc.
Credeți că a fost problemă cu priza și nu s-a încăcarcat? ( în priza aceea îmi țin încărcătorul de la laptop și merge ) Sau e defectă tableta?
Rog seriozitate.
Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| xlr1993 a răspuns:

Sfatul meu este sa mergi unde ai cumparat-o cu garantia si sa ceri alta. Daca face figuri de la inceput, nu e de Doamne-ajuta.