| mede a întrebat:

Am cumparat o cartela bonus 48 si nu merge sa o reincarc am incercat sa o reincarc de pe un abonament. am inc de multe ori dar nu merge. am transferat 3 euro pe alt numar si am incercat sa o incarc prin transfer.nu merge nici asa. ori imi spune ca cererea nu a putut fi procesata! ori ca numarul nu apartine unui utilizator valid al cartelei cosmote da`cartela ebagata in alt telefon ...cum sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| sanda_5697 a răspuns:

Nu poti sa o reincarci prin transfer prima data inkrco pe tel.cu o krtela reinkrkbila si pe urma merge.asa am si eu si tot asa am patit si eu.

1 răspuns:
| LuisEdward a răspuns:

Suna la cosmote nr lor e 1234