| TicTacUser a întrebat:

Am cumparat o tableta Odyx loox 7 inch cu ecran rezistiv...are o folie pe el si nu stiu daca atunci cand o dau jos se zgarie usor ecranul...raspundeti doar cei care stiu despre tableta.dau funda multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Alexander121 a răspuns:

La nci o tableta, telefon, mp4, ipod..si alte chesti de genu nu este indicat sa dai jos folia.ESTE pusa acolo cu un anumit orl, pentru a diminua riscu de a fi zgariat...nu o da jos..laso pana se da singura jos
SI app un sfta nu te juca cu colturile folie ca se deslipeste mai usor, stiu din propia experienta

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Rezistiv in 2013? Ce a fost in capul tau cind ai facut prostia asta?

| TicTacUser explică (pentru KodrutZ):

Eu am intrebat ceva si tu imi dai un raspuns de care nu aveam nevoie.un raspuns la o intrebare pe care nu am pus.o ...fiecare cu situatia lui materiala

| KodrutZ a răspuns (pentru TicTacUser):

N-are nici o treaba cu situatia materiala, preturile sint aproape identice. Cu maxim 130 de dolari iti iei direct din China tableta cu capacitiv foarte ok - http://www.mp4nation.net/......-8gb-black

| TicTacUser explică (pentru KodrutZ):

Da..si eu am dat 300 si ceva de lei.
e totusi o diferenta

| KodrutZ a răspuns (pentru TicTacUser):

Da, dar daca te uiti la specificatii, diferenta e ca tu ai dat aia 300 de lei pe ceva complet depasit... pentru ~30% in plus aveai dual core, multitouch capacitiv, 1GB memorie si multe altele...

| CoxOno a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu dai jos folia daca nu te incurca, se zgarie destul de usor.