| tay587458975 a întrebat:

Am cumparat o Tableta Seriux S101TAB si un card SD Verbatim de 16 GB si cand il introduc in tableta imi arata "card deteriorat.incercati sa il refaormatati" am incercat asta de 2 ori di am luat aplicatiile de la inceput dar nu-i dau de cap.
Ajutati-ma!happy Funda!

A da si inca o intrebare tableta pe care am precizat-o mai sus este buna? eu cred ca da dar sa aud si parerea voastra

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Trebuie card de cel putin clasa 4, la tablete. tabletele de la Serioux nu sunt stralucite, dar la 470 lei sau cat ai dat merge.

| rares85 a răspuns:

S-a,,prajit" cardul, nu mai ai ce face cu el.Probabil l-ai scos fara sa-l deconectezi.

| tay587458975 explică (pentru rares85):

Dar asculta dca sting tableta si introduc cardul in ea cand este stinsa o functiona?