| Marianalex11 a întrebat:

Am cumparat recent o pereche de casti wireless de la skullcandy ( Skullcandy riff wireless ) mai exact de 4 zile le-am primit. Astazi de dimineata castile au functionat perfect dar cateva ore mai tarziu am vrut sa ascult muzica dar am incercat sa pornesc castiile dar nu se intampla absolul nimic, nici led-ul nu se aprindea. Le-am lasat si la incarcat de aproape 2 ore dar in continuare led-ul nu se aprinde.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai spus de la ce magazin le-ai cumparat: din strainatate sau din Romania. Daca-i din Romania trebuie sa ai 6 luni garantie. Ia legatura cu magazinul.

| Marianalex11 explică (pentru Salontanul):

Sunt cumparate din MediaGalaxy dar nu as vrea sa le returnez inca pentru ca am sunat si toata perioada de retur + timpul in care mi-ar veni un produs nou de la ei ar dura 14 zile lucratoare si as vrea sa vad daca stie cineva alta solutie