| Florea_Cristian_2000 a întrebat:

Am cumparat recent un laptop pentru gaming ASUS ROG full HD cu procesor Intel Core I7, 16 GB memorie Ram si placa video nVidia GeForce GTX 950.
Va rog sa imi recomandati niste jocuri "demne" de acest laptop!
Fundita

Răspuns Câştigător
| AndreyBoss2005PCMASTER a răspuns:

Orice GTA, Orice Mafia(1/2/3),Orice Battlefield,Rise of Tomb Raider(orice editie) Euro Truck Simulator(orice editie),Farming Simulator(orice editie),SpinTires,Flat out(orice editie), Crisys(orice editie), Star Wars(Orice editie), Fuel(un joc off-road), Off-road drive 2011 si cam atat. Am pus orice editie ca sa cauti tu ce serie iti place, poate pentru tine conteaza grafica, povestea sau actiunea, de ex. Spor la joc cu laptopul tau! happy