| mariusalex2019 a întrebat:

Am cumparat un hard extern el functioneaza dar nu-l mai vede PC si se pare ca nici laptopul el arata ca functioneaza.Cum fac se recuperez ce este pe acest hard extern, am si poze pe el.sad

Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

Se pot recuper
du hdd-ul la firma

www.dabit.ro

Eu am 10 ani de experienta in recuperari de date si cand erau cazuri mai cimplicate care ma depaseau
trimeteam hdd-urile la firma asta
si ei mi-ke reparau
imi recuperau datele
in cele mai cimplexe cazuri

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai incercat pe alt pc? ai incercat alt cablu de conectare la pc?

| mariusalex2019 explică (pentru sierra1):

Nu dar ideea ca este nou.

| sierra1 a răspuns (pentru mariusalex2019):

Poate n-are nimic, incercă

| zilog a răspuns:

Exista o gramada de firme mergi si tu la una care iti da fisa de primire in service bon factura chitanta!
trebuie sa traiasca si ei din ceva!

Daca cineva ar face meseria ta moca free gratis tu cum te-ai simti
daca nu ai mai avea din ce sa traiesit pentru ca se apuca unii sa spuna jmecheria pe internet
si gata acum ca o stie toata lumea nu mai are nimeni nevoie de tine
si asa ca meriti sa mori de foame

| mariusalex2019 explică (pentru zilog):

Ma intereseaza pozele de pe hard nu este vorba de altceva. 1Ideea este daca se mai pot recupera. 1Asta zic.

| zilog a răspuns (pentru mariusalex2019):

Se pot recuper
du hdd-ul la firma

www.dabit.ro

Eu am 10 ani de experienta in recuperari de date si cand erau cazuri mai cimplicate care ma depaseau
trimeteam hdd-urile la firma asta
si ei mi-ke reparau
imi recuperau datele
in cele mai cimplexe cazuri