| alex055 a întrebat:

Am cumparat un Iphone 6S Plus si are icloud, vreau sa stiu daca merge sa schimb emailul, stiu parola la cel actual...?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca stii parola te deloghezi, iti faci un cont nou si te loghezi cu al tau.

3 răspunsuri:
| Anonim141297 a răspuns:

Eu mi-am blocat iCloudul așa... Mi se pare destul de dificil! Trebuie să știi parola NEAPĂRAT! Dacă bagi parola greșit de multe ori ți se blochează contul și astfel nu-l poși șterge contul, deci telefonul e compromis! laughing))))))

| alex055 explică (pentru Anonim141297):

Și cum pot sa îl blochez?

| Anonim141297 a răspuns (pentru Anonim141297):

Băgând parola de multe ori greșit.