| Dinu_Gabriel_2002_Av5q a întrebat:

Am cumpărat un j5 2015 si se incinge bateria daca pun una noua se incinge si bateria noua?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca stai mult pe el, la jocuri sau net.

| sierra1 a răspuns:

în ce condiții de încinge?

| anonimg a răspuns:

Dacă telefonul l-ai cumpărat de nou, du-l la service.
Dacă l-ai luat la sh, atunci cumpăra o baterie noua.

| Dinu_Gabriel_2002_Av5q explică (pentru anonimg):

Lam cumparat de pe olx si de cam l-am luat se tot incinge

| LPCTSTR a răspuns:

Mai intai spune-ne ce poate suprasolicita bateria sau daca exista intervale in care se / nu se incalzeste.

| 28cosmin a răspuns:

Dacă nu te joci jocuri pe telefon, sau nu stai pe internet, iar telefonul se încinge de bună voie, tot ce îți pot recomanda este să-l duci la un Service Autorizat Samsung.
Dacă este te și ajut cu adresa service-ului autorizat Samsung.
Adresa este: Bulevardul Iuliu Maniu, numărul 7, sectorul 6, București.
Număr de telefon ca să te interesezi mai bine este:
080087267864 îți va răspunde un robot unde tu va trebuii să selectezi ramura care îți este ție nevoie, în cazul tău ramura de service când îți va răspunde robotul telefonic.

O zi frumoasă și sper că te-am ajutat cu răspunsul dat de mine!