| Constantin_Sirbu_Cosmin_2000 a întrebat:

Am cumparat un kit tastatura+mouse trust acum vreo 2 saptamani si nu.mi mai merge tastatura, licareste becul cand pun bateria aproximativ 5 secunde si in acelasi timp merg si tastele iar dupa aceea imi ramane aprins becul dar tastele nu mai merg.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| dfeel a răspuns:

Atunci iti ramane sa o incerci pe alt PC considerand o eventuala configurare gresita la porturile tale USB.

3 răspunsuri:
| dfeel a răspuns:

Incearca-o si pe alt calculator.
Daca tot nu merge, schimba bateria si incearca sa fie o baterie standard, nu acumulator.
Daca tot nu merge mergi cu ea la garantie.

| Constantin_Sirbu_Cosmin_2000 explică (pentru dfeel):

Am pus baterie noua si garantia am pierdut.o

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Constantin_Sirbu_Cosmin_2000):

Sa fi sanatos. aruncă o

| dfeel a răspuns (pentru Constantin_Sirbu_Cosmin_2000):

Atunci iti ramane sa o incerci pe alt PC considerand o eventuala configurare gresita la porturile tale USB.