| Corleone123 a întrebat:

Am cumparat un laptop Acer de black friday de la Flanco. De cateva saptamani am descoperit o problema ce ma deranjeaza foarte tare : tasta k ramane blocata uneori pana ce apas orice alta tasta de pe laptop. Nu ramane fizic blocata ci doar fara sa umblu la laptop se tasteaza automat litera k. Credeti ca e o problema de soft? Am facut si windowsul dar nimic. Il trimit la garantie? Mersi.

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Ai garantie.trimitel. altceva nu ai ce sa ii faci. Sigur o sa til rezolve

6 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Se intampla mereu asta?

| Corleone123 explică (pentru CinevaNou):

Nu. Este cand pot sa scriu fara sa ma intrerupa eroarea respectiva dupa aia ma intervine de cateva ori pana reusesc sa o opresc si sa imi continui treaba.

| CinevaNou a răspuns (pentru Corleone123):

Pare a fi o problema fizica cu tastatura, din moment ce zici ca numai cu tasta k se intampla. Ai varsat lichide pe ea?

| Corleone123 explică (pentru CinevaNou):

Nu. e nou

| AlecuAlex a răspuns:

E clar ca are probleme du-l la garantie panannu e prea tarziu chiarvdaca iti e lene sau ceva.

| Corleone123 explică (pentru AlecuAlex):

Pai nu ca mi-e lene da ii tot stresu ala gen " oare il repara?" " il mai primesc inapoi?" + ca o sa trebuiasca sa merg pana la Cluj acolo fiind cel mai apropriat magazin flanco. Deci e ceva de lucru