| 0746556711 a întrebat:

Am cumparat un mouse optic Logitech m205 si nu reusesc sa-l instalez pe laptop, cum pun stikul imi da eroare, ma poti ajuta?

1 răspuns:
| Sekim a răspuns:

Salut
Descarca driver-ul mouseului. Probabil este in cutia sa originala o carte cu instructiuni si acolo o sa gasesti site de unde poti sa descarci driver daca nu este inclus. In mod normal, la conectarea usb ar fi trebuit sa se instaleze singur driver-ul. Daca nu ai nimic in cartea cu instructiuni, pur si simplu cauta Driver Logitech m205.