| Julienk a întrebat:

Am cumparat un nokia 6700 (cect 6700) replica, dual sim. am pus o cartela orange in el si arata Orange dedesub SIM2 insert sau daca dezactivam SIM2 imi arata SIM2 closed. vreau sa dispara SIM2 closed si nu stiu cum sa fac ma poate ajuta careva?

1 răspuns:
| florinmarius a răspuns:

Fiind un dual sim nu poti dezactiva acel logo cu sim 2 insert sau sim 2 close acestea vor fi permanent afisate am avut aproape toate modelele de replici si erau identice la toate cu stima florin