| oldschoolrom a întrebat:

Am cumparat un produs de la Domo din magazin nu online de pe site si am luat un aparat foto, l-am luat acasa si nu imi place cum ies pozele.Pot sa dau inapoi produsul si sa imi iau banii pe el? Va multumesc si astept raspuns.

5 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Depinde de politica magazinului. De obicei poti sa-l returnezi dar te obliga sa achiztionezi altceva in suma respectiva.

| Gas a răspuns:

Baga si tu placa cu: l-am cumparat pentru un prieten de craciun iar tipul tocmai a primit un alt aparat fotowinking

| Ionait a răspuns:

De obicei magazinele accepta sa le returnezi produsul (pana in 10 zile) dar banii cel mai probabil ii vei primi sub forma unui voucher pentru achizitionarea altor produse din magazinul lor.

| MrSoapte a răspuns:

De returnat, sigur il poti returna!
Insa nu stiu daca-ti vei primii banii inapoi! E posibil sa trebuiasca iei alt produs...dar mergi si discuta cu ei!

| oldschoolrom explică:

Daca ma duc si spun eu nu mai vreau acest produs vreau banii inapoi, crezi ca nu vor?