| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un router dar nu imi deschide pagina cu 192.168.2.1 sad ce pot sa fac? spune ca pagina nu este disponibila

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate nu aia e pagina de admin pentru modelul tau de router, poate nu l ai conectat cum trebuie la calculator

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

E router tenda. si am incercat toate variantele dar tot nu merge. deja ma enerveaza. crying iar de conectat la calulator sa conectat cum trebuie.sad dar daca bag cablul cu internet in router iar cablul pe care l-am primit cu router-ul o parte bag in router cealalta in calculator atunci nu am net la calculator si oare nu de asta nu imi deschide? crying((

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi in manualul deutilizare, ar trebui sa scrie ip

mai incearca

| kky a răspuns (pentru anonim_4396):

Aceeasi problema o am si eusad ai rezolvat cumva?

| 2good4you a răspuns:

Intra pe 192.168.0.1 sau 192.168.1.1