| GRRRRRR a întrebat:

Am cumparat un router tplink tl-wr1043nd si mi l-au configurat cei de la nextgen...pe calculatorul legat la router prin cablu, merge netul ca uns in schimb eu nu ma pot conecta wireless cu toate ca imi apare la conexiuni, m-am gandit ca poate e de la laptop dar m-am conectat la wirelessul unui vecin si asta dovedeste ca nu e de la laptop.

2 răspunsuri:
| Alexandro9050 a răspuns:

Stii codul? oricum. este un site de la tplink unde iti poti face setarile. cheamai pe cei care ti l-au pus sa iti faca setarile

| downthrow a răspuns:

Deci,mai fa rost de un cablu si baga-l in laptop si in router, si nu o sa te coste in plus eu asa am facut.Bafta!