| SDavidS a întrebat:

Am cumparat un router wireless, spuneti-mi ce trebuie sa fac ca sa mearga si sa nu fie furata internetul (tot ce trebuie la ea)?

4 răspunsuri:
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

E destul de complicat, trebuie sa chemi un specialist. Nimeni nu va reusi sa iti explice prin scrishappy

| Gabitzu246 a răspuns:

Cred ca si spune in manualul lui sa folosesti o parola.Si ca sa iti functioneze depinde acum daca ai internet de la clicknet il bagi in priza bagi firu de la net si gata dar daca ai de la rds trebuie sa bagi username si parola pe astea le ai in contract

| marycroitor a răspuns:

In momentul instalarii te intreaba ce fel de reatea vrei sa fie(publica, privata)alegi privata si pui parola

| Rares13121999 a răspuns:

Sa ii pui parola