| Mocanu_Cecilia_1990 a întrebat:

Am cumparat un Samsung wave y s5380 si cand am incercat sa intru pe Samsung apps imi aparea urmatorul mesaj : Retea indisponibila(0xff01). De ce?
Si daca incerc sa iau de pe kies aplicatii vad ca acolo unde aleg categoria nu gasesc si modelul de telefon ca al meu.De ce?

P.S. NU stiu daca conteaza : Conectasem telefonul la wi-fi
SUnt pe Vodafone
Telefonul nu e codat (L-am luat de pe eMAG)

DAU FUNDAA

2 răspunsuri:
| ITdevil a răspuns:

Este posibil ca software-ul sa fie stricat. Du-l la service și îl repară ei.

| Mocanu_Cecilia_1990 explică (pentru ITdevil):

Stricat? abia l-am luat dar mersi mult. daca ar fi stricat macar as sti ce sa fac happy o sa iau in considerare varianta asta