| NuNePasa a întrebat:

Am cumparat un Sistem de Gaming, dar nu am primit ce mi-a fost promis in detalii. In detalii era Placa video Radeon R7-370 cu Video ram dedicat de 4GB, am primit un Radeon R5 cu video ram dedicata de 992MB, adica nici 1 GB, Modelul de procesor in specificatii era AMD Ryzen 3 1300X, este Radeon R5..., Memoria ram in specificatii era de 8GB, are 7GB. Chiar nu este ce am comandat sau nu sunt instalate driverele corecte?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Pai verifica in bios ce tip de procesor este, daca arata diferit atunci da, este teapa. Daca ai luat dupa un site de renume sau o firma autorizata, suna la ei si le spui ca ti s-a livrat altceva si vrei sa returnezi si sa iti dea banii inapoi sau sistemul pentru care ai platit, ti s-a dat vreo factura + garantie?
Puteai pune totul intr o singura intrebare, nu sa pui mai multe intrebari legate de acest sistem.