| LaGGeR1990 a întrebat:

Am cumparat un ventilator 120mm pt pc si are 3 pin connector si molex. De molex nu am nevoie si atarna prin carcasa. Cum pot sa scap de el?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Leaga-l cu banda adeziva. E m-ai complicat sa-l tai si poate reusesti sa faci un scurtcircuit.

| K0sti a răspuns (pentru KodrutZ):

Corect!
Da cred ca merge si cu asta: http://www.scule.com/images/85t217.jpg :)

| KodrutZ a răspuns (pentru K0sti):

Sau cu toporul!

| K0sti a răspuns (pentru KodrutZ):

Numai daca esti simpatizant ISIS! laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru K0sti):

Nu breeeeh. Aia decapiteaza cu iataganul, ce draq. Cu toporul daca esti viking adevarat. Sau macar fan Bucovina.

| K0sti a răspuns (pentru KodrutZ):

laughing