| anonim_4396 a întrebat:

Am cumpareat cd-ul adevarul cu ice age si nu stiu cum sa-l pun in romana
ce program ar trebui sa folosesc l-am deschis cu windows media player si era numai in engleza
va rog sa-mi spuneti cu ce program as putea sa-l vizionez cu subtitrarea in romana
Fundita :d

4 răspunsuri:
| LoLuL a răspuns:

Pai daca e cumparat ar trebui sa fie inclusa si subtitrarea in limba. Trebuie sa intri in meniul DVD-ului si sa selectezi limba.Succes

| ChRoM a răspuns:

Incearca sa il deschizi cu bsplayer si trage de pe google o subtitrare pentru film happy

| ChRoM a răspuns:

Si am uitat sa il vezi cu subtitrare tii mouseul pe subtitrare si o tragi pe film in bsplayerwinking

| AlexutuDeiu a răspuns:

Descarca BsPlayer ultima versiune.
Cu Bsplayer pornesti filmul.
Asa acum dai pe tot ecranu si apesi click dreapa pe film.
Va aparea tot felul de chesti. tu cauta Subtritare si dai click va aparea o continuare si dai la Cauta subtritare...Astepti... asa apoi iti vor aparea cam 30-100 de subtritari cauti pe cel care il vrei si il selectezi. Daca nu apare scrisul atunci mai dai o data click dreapta pe film dai la subtritare si dai la Arata subtritarea