| Neverrrrrr a întrebat:

Am dat cancel la o tranzactie paysafe caci se poate sa fi apasat de mai multe ori si m-am ales cu un voucher de 50 lei, are un cod de bare pe el.Am auzit ceva ca il poti scana si sa primesti codul de 50 lei, e adevarat?

1 răspuns:
| CopiluProblema a răspuns:

Toate bonurile paysafe au un cod de bare pe ele. Daca te referi prin scanat sa folosesti codul in contul tau paysafe sau sa platesti ceva, sunt sanse. Poate sa nu fie un cod eronat daca totusi a fost o tranzactie esuata, poate ai noroc. Funda?