| Narutoxxx a întrebat:

Am dat comanda de un produs pe eMAG. El era mereu in stoc, iar dupa 2 minute ce am dat comanda, scria pe acel produs ca nu mai face parte din oferta eMAG. Insa in comanda rezulta activ produsul (Comanda plasata). eMAG nu m-a anuntat prin email ca produsul nu mai este in stoc. Este posibil ca l-am cumparat pe ultimul produs ramas pe stoc? Sau nu imi va mai ajunge?

Răspuns Câştigător
| LePotato a răspuns:

Daca tu ai facut comanda cand inca scria pe site ca e pe stoc, n-ar trebui sa fie probleme.

Daca erau probleme, te sunau.

| Narutoxxx explică (pentru LePotato):

A ajuns, multumesc

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

No bun.L-ai băgat în ceață de tot pe om laughing).

| Narutoxxx explică (pentru DeyCj):

Sa stii laughing)))))

| DeyCj a răspuns:

E discutabil.Se știe că în perioada asta magazinul-pomul lăudat(unde mai bine mergi cu sacu spart că e de toată coma) este arhi-aglomerat și nu prea se descurcă cu actualizarea stocurilor pe site.Cel mai bine era să fi sunat la ei și dacă se confirma că produsul există atunci să optezi cu ridicare din showroom, asta de nu vrei să-ți ajungă la anul, că curierii îs full.
Oricum, nici azi nu e târziu să suni la ei și să te informezi.Comanda se poate modifica sau anula oricând înainte de expediția sa.Succes

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La-i luat pe ultimul. Asta este!

| DanielVălean a răspuns:

L-ai cumparat pe ultimul.

| Narutoxxx explică:

Nu primim cu martorii lui Iehova.

| Alex09846 a răspuns:

Nu cumva le-ai cumparat pe toate care erau in stoc? happy