| єχcєєℓ a întrebat:

Am dat de curand restart la pc si ma asteptam sa se porneasca ca de obicei dar dupa ce imi apare welcome windows 7 imi apare un ecran albastru si nu pot misca decat mouse-ul.Am scos ramii si i-am bagat la loc dar face la fel.Ce sa fac?
http://i.imgur.com/umYCAop.jpg

8 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Bagai o reinstalare system frate. posibil ai fisiere eronate in system.

| єχcєєℓ explică:

Am gasit.Am intrat in task manager cu ctrl+alt+delete si am pornit explorer.exe care se pare ca nu era.

| anonim_4396 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Aham... nu stiu ce ar fi putut sa pateasca, scuze >.>

| єχcєєℓ explică (pentru anonim_4396):

Nu-i problema.Era de la un virus laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

laughing ok atunci, sper ca e ok totu' tongue
nu mai baga virusi in calculator, instaleaza-ti si tu malwarebytes sau cv laughing

| єχcєєℓ explică (pentru anonim_4396):

Cu malwarebytes am si rezolvat.Mi-a gasit vreo 19 trojeni laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa il duci la un controlor sau ceva, stii, un specialist... Nu-s eu mare expert la calculatoare dar presupun ca cel mai probabil s-a intamplat ceva cu hardu. iti intra in bios?

| єχcєєℓ explică (pentru anonim_4396):

Imi intra.
Daca de ex tin apasat pe butonul de pornire imi arata log off ca si cum nu ar avea nimic.A si cand intru cu safe mode ecranul e negru