| Nsjdb a întrebat:

Am dat din greseala report unei postari pe Instagram si nu o mai pot vedea, pot remedia acest lucru?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ei stopează din vizorul tău imaginile pe care tu le raportezi, tocmai pentru a te proteja de imaginile nedorite. Au considerat că nu ți-a plăcut, deci au făcut-o invizibilă pentru ochii tăi.
De fapt, cred că ești curios dacă mai există.winking
Cred că trebuie să deconectezi de pe Instagram sau să folosești un alt cont dacă vrei să o vezi.
Raport din greșeală nu se poate da, știi și tu asta, doar dacă o faci când ești nervos. Ca să raportezi o postare, trebuie să răspunzi și unor întrebări suplimentare, nu-i de ajuns să apeși pe butonul respectiv și...pac!

| Andreeush a răspuns:

Nu mai poți da înapoi o dată ce ai dat raport.