| Andreiiyyiiyy a întrebat:

Am dat o comanda online de un telefon si urmeaza sa fie adus prin curier.
Pot sa achit suma chiar daca am sub 18 ani?
Ce acte voi fii nevoit sa semnez?

Răspuns Câştigător
| maliska777ma97 a răspuns:

Poti primi si fara buletin pentru ca unii curieri chiar nu-i mai intereseaza cine primeste comanda raspunde doar ca e adus la adresa potrivita si atit. am comandat foarte multe lucruri la care numa intrebat nimeni anii si nici un buletin cu toate ca comanda era pe altcineva din casa

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Buletinul tau, daca ai buletin ce varsta ai? Daca ai sub 14 ani atunci buletinul unuia din părinti al mamei sau al tatalui tau.

| Andreiiyyiiyy explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 16, mai este nevoie de buletinul parintilor?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreiiyyiiyy):

De al tau, ca ai si tu buletin de la varsta de 14 ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai banu iti de telefonul, semnezi de primire. Nu ii pasa curierului de buletine si alte chestii

| Laur195 a răspuns:

Nu te mai intreaba curierul nimic laughing de exemplu chiar acum 2 zile mi-a venit un colet si ce crezi? nici nu am mai semnat, a facut-o curierul in locul meu