| KhadaJhin a întrebat:

Am dat reboot la telefon si acum cand am incercat sa ma loghez pe skype si pe steam nu mergea... Pe skype imi zicea sa verific setarile de retea dar nu stiu ce sa fac aici... Help please..

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Porneste conexiune de internet!
Ori prin date, ori prin wi-fi.

| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Daca e telefon de acum cativa ani, la unele modele trebuie sa setezi tu Apn-ul
ai aici explicat ce trebuie sa faci http://www.razvang.ro/......-vodafone/

| Skizzi a răspuns:

Pe google play merge cand telefonul e conectat la internet? Daca nu, trebuie schimbate setarile din host

| KhadaJhin explică:

Si-a revenit dupa cateva ore...