| anonim_4396 a întrebat:

Am dat resetare din fabrica la telefon si am uitat e-mail-ul si parola de la un cont de google cu care eram conectat, cum as putea sa fac sa intru din nou pe acel cont?

Am alte conturi tot de google pe care le-am sters, iar dupa asta am dat resetare din fabrica la telefon, dar nici la astea nu mai stiu e-mail ul si parola.
As putea sa fac cumva sa intru din nou pe ele, chiar daca le-am sters?
Chiar daca nu mai stiu e-mail ul si parola?

Din cate stiu, poti sa reactivezi din nou contul de google daca l-ai sters.

14 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Dacă nu mai ști nimic nu mai ai nimic. Punct.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chestia e ca as vrea sa sterg tot istoricul din ele, ca nu stiam ca se salveaza si acolo, si poate sa-l vada hackeriii.

| MihaiV01 a răspuns:

Macar iti mai tii minte vreun email?

| anonim_4396 explică (pentru MihaiV01):

Stiu doar ca le-am facut cu numele meu, dar pe langa nume mai bagam si niste cifre la final, ca toata lumea, dar cifrele nu le mai stiu, ca au fost multe email uri.

| MihaiV01 a răspuns (pentru anonim_4396):

O boy pare dificil
Mai nou la google daca iti stii emailul iti poti recupera direct contul... încearcă sa iti reamintești numerele si iti spun cum sa faci mai departe

| anonim_4396 explică (pentru MihaiV01):

Exista posibilitatea ca, daca conturile sunt mai vechi sa nu iti recunoasca email ul?

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Conturile neutilizate peste un an se sterg periodic, pentru a nu ocupa spatiu pe servere. In acele cazuri nu mai ai nici ce recupera.

| anonim_4396 explică (pentru MihaiV01):

Am incercat unul vechi de ex, si imi zice ca, contul dvs. Google nu a fost gasit

| MihaiV01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ...eu asa am pățit cu un cont pe care nu l-am mai utilizat din vara
L-ai pierdut definitiv

| MihaiV01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact asta e, nu il mai recunoaște

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Daca eu nu mai pot intra pe ele, unele dintre ele fiind chiar sterse, exista posibilitattea sa le afle hackerii daca imi intra in calculator sau telefon, si mai rau sa le acceseze?

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Chiar daca eu nu mai acesez acele conturi in prezent?

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cum sa acceseze cineva ceva, daca acel ceva nu mai exista (fizic)?

| Andravali a răspuns:

Am dat resetare la telefon și nu mai știu parola la email